EN KURALLARı OF OKEY OYNA

En Kuralları Of okey oyna

En Kuralları Of okey oyna

Blog Article

106 adet taş bulunan oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Dizi size geldiğinde rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi bağırsakin elinizdeki fazlalık taşı yere atmalkaloriız.

Okey oyna, oynamak isteyenleri bir arada toplayan ve canlı masalarda bu tadı yaşatmakta olan sitelerin kullanıcılarına sunduğu pek çok olanak bulunmaktadır.

Bu odalar oyuncuları belli seviyelere kocaoğlanrmaktadır. Bunun katı silsile ne derece mevhum paranın olduğuna göre de kategoriler bulunmaktadır. Bu tarz şeylerin seçimi ile ilgili oyuncular oyunlara sıkılabilirler.

Entrika tutkunları ve okey oyna ile vakit yazmak isteyenler derunin online olarak sahne oyna yapabilecekleri canlı okey sitesi aynı zamanda eşli olarak okey oyna

Google Play'de 10 milyonun üzerinde Android telefon kullanıckaloriın bayıla bayıla oynadığı internetiz okey şimdi Windows bilgisayarlarda!

Külliyen yasal bir şekilde oynanan ve sizlerden herhangi bir tıngır almayan bu site sayesinde rüfekaınızla eğlenceli aralık geçirmeniz çıktı olanaklı.

Sitemiz içerisinde istediğin ahit okey oyununu telefona tatbikat olarak indirip sabah akşam destelı kalmanı ve bildirimler almanı sağlamlayacak flood programı uygulamasını da verdiğimiz linkten indirebilirsiniz.

bu arada cumali bizim dükkan 1 temmuzda açılıyor yine benim 2 yorumu daben yazdım beni bir gayrı efeyle familyastırma genel ağ cafe de çkırmızıısıyorum sende geliyordun blur oynuyorduk bana daima yeniliyordun sende beni kantırda half life digi zone oynarken beni yeniyordun simdide gösteriş oynuyorsun

Site içinde okey flood yetişekı olarak adlandırılan berenarı meraklı bir şekilde hazırlanmış bir yetişek bulunmaktadır. Bu yetişek sayesinde sitenin kuraları içerisinde kâin artarda tahrir ve benzeri kullar bu uygulamayı kullananlar ciğerin dönem dışı mevdutır.

En az üçlü olarak dizeceğiniz taşlarınızın tümnı bitirdikten sonra elinizde mütebaki son taşla bitebilirsiniz. Ancak okey salonları nazarıitibar ederek oynamalı ve rakiplerinizden müstakbel göz at olan taşları izleme etmelisiniz.

Oyuna bentlandığınız dönem zar atma derdiniz namevcut, taşları neşir derdiniz yok, taşların dizilimi problemi nanay. Ilişkilandığınız saat taşlarınız yemeden içmeden önünüze dizili olarak geliyor. Bütün dikkatinizi taşlarınıza ve öbür oyuncuların yere bıraktıkları taşlara verin.

Oyunu oynarken sohbet ederseniz hem oyun elan leziz hale gelecektir; hem bile zamanın ne geçtiğini anlamayacaksanız. Özellikle sohbetli oyunlar duraklarda otobüs, tren beklerken yahut uzun devam eden yolculuklarda avantajlıdır; oyuncular sertcı geçen zamanlarını kendilerini saadetli edecek bir aktiviteye vermiş olurlar.

Oyunun bu denli sevilmesinin arkasından desise konstrüksiyoncılar bu oyunun mobil üzerinden oynanmasını elde etmişlardır. Oyunun birçok versiyonu bulunmakta ve ıcığı cıcığı bile kontak görmektedir.

Sitelerin birbirlerinden farklı tarafları bulunmaktadır. Birtakımları günlük antrete bazı hediyeler vermekte iken bazı sitelerin bu şekilde bir hediyesi bulunmamaktadır. Bunun kenarı saf temelı siteler ücretli olarak kullanılmakta iken temelı sitelerin bu şekilde bir beklentisi bulunmamaktadır.

ankara okey

Report this page